Tekrar tekrar hazırlayabileceğiniz hızlı akşam yemeği fikirleri

Leila

Global Mod
Global Mod
Benim için eylül ayı, okula gitmediğim ve okul çağında çocuğumun olmadığı yıllarda bile her zaman okulun başlangıcı olmuştur. Bu bir ruh hali, yaz ve sonbahar arasındaki geçiş ve içinde bir enerji çıtırtısı olsa da uğraşılacak çok şey var.

“Hafta Gecesi 100” adını verdiğim şeyi yazdığımda aklımdaki şey buydu; yaz havasının azaldığı ve sonbaharın ivme kazandığı önümüzdeki aylar için 100 akşam yemeği fikrinden oluşan bir liste. Tariflerin çoğu 30 dakikadan az sürüyor; Hepsinin pişirilmesi bir saatten az sürer.

Liste artık burada! Umarım sizi sevip tekrar tekrar yapabileceğiniz yeni yemeklere yönlendirir.

Öneriler? Mesaja geri dönülsün mü? Dearemily@Haber adresinden bana istediğiniz zaman e-posta gönderin. Ve Haberler Cooking’de sizin için binlerce akşam yemeği tarifi daha var (kahvaltı, öğle yemeği, tatlılar, atıştırmalıkların yanı sıra adını siz koyun). Tam erişim için bugün abone olun veya mutfakta ekstra yardım veya ilham almak isteyen birine abonelik hediye edin.

1. Miso ballı tavuk ve kuşkonmaz

Yossy Arefi’nin mükemmel tarifi, çok iyi bir akşam yemeği için çabuk pişen proteini (kemiksiz tavuk butları) lezzetli buzdolabı ve kilerdeki temel malzemelerle (bal, miso, soya sosu) birleştirir.

4. Limonlu karides ve fasulye güveci

Bu basit ve zarif beş yıldızlı tarif Sue Li’den geliyor. Daha kolay hazırlanmak için pırasayı atlayın ve bunun yerine doğranmış soğan kullanın. Makarnayla birlikte servis etmek her zaman iyi bir fikirdir.