Menü bölümü II

Leila

Global Mod
Global Mod
İyi bir devam filminin yürütülmesi zor olabilir – bkz. Thor: The Dark World. Ama geçen ayın yemek planı haber bülteninin devamını istediğinizde yazdığınız heves o kadar büyüktü ki, kendi The Godfather Part II’mi denemek zorunda kaldım.

Ben de sana (bir tane daha!) yemek planı yaptım. Temel kurallar basit: Tarifleri ben seçiyorum. birçok bileşen örtüşüyor ve ara sıra yapmak küçük ikameler. Üç vejetaryen tarif, minimum atık ve maksimum memnuniyet içeren çok değerli bir menü elde edersiniz. Bu seçim, taze bitkileri ön plana çıkarır, ancak solma korkusunun sizi korkutmasına izin vermeyin.

Lima fasulyesi ve yumurtalı çıtır pirinç, beyaz peynir ve avokado ile canlı ve lezzetli bir kıyma salatası ve taze soğanlı nohut salatası hazırlamadan önce bir alışveriş listesine ihtiyacınız olacak:

1 demet taze dereotu
1 küçük demet maydanoz
1 demet taze soğan
1 orta boy İngiliz salatalık
1 kalp Romaine
1 küçük demet kereviz
1 avokado
1 ila 2 limon
1 arpacık
1 (en az 8 ons) torba donmuş lima fasulyesi veya kabuklu edamame
Pide veya sandviç ekmeği
1 karton yumurta
5 ila 6 ons beyaz peynir
1 (tek porsiyonluk) kap saf, tam yağlı Yunan yoğurdu
4 (15 ons) kutu nohut
1 kavanoz sevdiğiniz yeşil zeytin
basmati veya yasemin pirinci
Zaten tuz, karabiber ve zeytinyağınız olduğunu varsayıyorum ve muhtemelen mayonez, Dijon hardalı ve kapari de var. Değilse, doldurun.

Taze otlar satın almayla ilgili yaygın bir şikayet, çabuk bozulmalarıdır. Bu yüzden onlara değerli bir buket gibi davranın: Saplarını kesin ve bir bardak suya koyun. Ardından bitkileri gevşek bir şekilde örtmek için plastik bir torba kullanın. Onları buzdolabına koyun ve suyu değiştirin veya uçları biraz solgun görünüyorsa uçlarını kesin. (Fesleğen istisnadır: oda sıcaklığında bekletin.) Alan sınırlıysa, bitkilerinizi kağıt havlulara sarın ve ağzı açık bir torbada soğutun.

Sırasında Sanatsal süslemelere bayılırım, yemek planlarken narin otların kullanıldığı tarifleri kullanmayı tercih ederim. Dereotu Ve ayrıştırma (veya diğer hassas ürünler, örneğin taze soğan) daha büyük bir rol oynar. Bu şekilde onları kullanacağımı neredeyse garanti edebilirim!

Ve oyuncu değişikliğine gelince, limon Meyve suyu, kırmızı şarap sirkesine göre daha ucuz bir alternatif olarak kıyılmış salata tarifine giriyor. Evde zaten sirke varsa, çıtır pirinç için bir limon almanız yeterli. Ve aldığın zaman pide ekmek Kıyılmış salata için, hareket halindeyken kolay bir öğle veya akşam yemeği için nohut salatası ile de doldurabilirsiniz.

Taze otlar ve taze soğan ile nohut salatası

Tarife git.

Sadece bir şey!

Gibi hassas otların kullanılmasına yardımcı olur. Dereotu hızlı, ama herhangi bir artık varsa, bu kolay dereotu salata sosu içinde kullanın. Ve bunu atlayabilirsin ayrıştırma tariflerden ikisinde sadece dereotu kullanılması lehine görünen, bazılarını satın almak, basit bir bitki salsa yapmak için arta kalan her şeyi kullanabileceğiniz anlamına gelir. Yaşama sevincinin harika bir deposudur. Limonlarkalanların yanı sıra taze soğan.

Son olarak Kel’s Doğranmış Salata Tarifi’nin altındaki akıllı okuyucu yorumuna dikkatinizi çekmek istiyorum. B:

Yemek hazırlama ipucu. Tavuk bezelye, salatalık, yeşil zeytin, sos, otlar ve beyaz peynirleri karıştırın. Yemeye hazır olana kadar buzdolabında saklayın. Taze marul, taze avokado, biraz maydanoz, üzerine soğutulmuş sebzeler ve kızarmış ekmek. Lezzetli tarif!
Okuduğunuz için teşekkürler ve haftaya görüşürüz!

Bize e-posta gönderin theveggie@Haber. Bültenler arşivleniyor Burada. adresindeki meslektaşlarımla iletişim kurun cookcare@Haber hesabınızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa.