Kendi aşçılık salatası maceranızı seçin

Leila

Global Mod
Global Mod
Ben akışa uyan bir kadın dediğin türden değilim. Yapıyı severim, seyahat programlarını severim, acil durum planlarını severim. Bu nedenle, “Bu hafta sonu mangal partisine ne götürsem?” gibi basit görünen bir sorunun yanıtlanmasının nedeni bu olabilir. Birden fazla yanıt içeren ayrıntılı bir akış şemasından başka yanıt vermenin başka bir yolunu düşünemiyorum. (“Sonunda takip edilecek bir nehir,” diye fısıldadım kimseye.)

Anma Günü ev sahibiniz kaçınılmaz olarak size “salata falan getirmenizi” söylerse, buradan başlayın:

Kendinizi patates salatası saflığı olarak tanımlar mısınız?

Cevabınız evet ise, bu klasik Salatalık Aromalı Patates Salatasını istiyorsunuz. Ama hayır cevabını verdiyseniz…

Alışılmadık patates salatanızın bitkisel ve yeşil mi yoksa kremsi ve baharatlı mı olmasını istersiniz?

Ot Severler: Önceden yapabileceğiniz ve tıpkı Anma Günü gibi bahar ve yaz arasında köprü görevi gören bu Pestolu Chive Patates Salatasına merhaba deyin. Kremalı tadı için lütfen Remoulade’li bu Baharatlı Patates Salatası ile tanışın! Ama bu itirazların hiçbiri olmazsa…

Makarna salatalarına geri döndük. Makarnalı mayonez hakkında ne düşünüyorsunuz?
Buna hazırsanız, kapari, narenciye kabuğu rendesi ve biraz ekstra ayran sayesinde yüzyıl ortası standardına daha canlı bir yorum olan Limonlu ve Otlu Makarna Salatasını deneyin. Ama mayonez seviyorsanız…

Hiç tahini düşündünüz mü?
Bu Tahinli Parmesan Makarna Salatası, cevizli ve tuzludur, ağır mayonezli soslardan kaçınanlar için mükemmeldir. (Ve bu salatayı vegan yapmak istiyorsanız, tarif notlarında birkaç okuyucu tarafından önerildiği gibi, parmesanı ⅓ fincan besin mayasıyla değiştirerek başlayın.)

Limon ve otlar ile makarna salatası

Bu tarife göz atın.

Sadece bir şey!

Ben oldukça yürüyüşçüyüm: Gün izin verdiğinde saatlerce yürüyorum ve arkadaşlarım şaka yollu kendi uzun yürüyüşlerini “Tanyacore” olarak adlandırıyorlar. Bu Anma Günü için Manhattan’da baştan ayağa dolaşacağım bir grup gezisi ayarladım. Bu yüzden, Site haber bülteninin yaklaşan beş haftalık, yalnızca abonelere özel turne serisi tam bana göre. Program 1 Haziran’da başlıyor. Başlamak için ihtiyacınız olan motivasyonu elde etmek için şimdi kaydolun.

Aslında iki şey daha var: Haberler haber aboneleri için yeni bir iOS uygulaması olan Haberler Audio’ya da dikkatinizi çekmek istiyorum. Muhabirlerimiz tarafından anlatılan Times makalelerini, This American Life, Serial Productions ve The Athletic’ten podcast’leri ve ayrıca tüm Haberler podcast’lerini ve özellikle uygulama için yaptığımız bir dizi yeni şovu içerir. Buradan indirebilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler ve haftaya görüşürüz!

Bize e-posta gönderin theveggie@Haber. Bültenler arşivleniyor Burada. adresindeki meslektaşlarımla iletişim kurun yemek pişirme@Haber hesabınızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa.