Kazanan, kazanan, sıcak ballı tavuk yemeği

Leila

Global Mod
Global Mod
Bazen Haberler Cooking'de bu haber bültenine ve misyonumuza (hâlâ iyi bir şeyler isteyen meşgul insanlar için yemek) uyan bir tarif yayınlıyoruz, o kadar mükemmel ki size bundan bahsetmek istiyorum. Vallery Lomas'ın sıcak bal ve limonlu yeni kızarmış tavuk butları için de durum aynı. Malzemeler minimum düzeydedir; Lezzetler maksimum düzeyde. Bir araya getirilmesi kolay, temel malzemeleri (sarımsak ve soğan tozu, bal, acı sos) akıllıca kullanıyor ve şimdiden övgü dolu eleştiriler alıyor. Ve gerçekten, mümkün olan en kısa sürede akşam yemeği için onu limon serpilmiş olarak istiyorum.

NYT Cooking olarak biz balın büyük savunucularıyız; Bu tavuk tarifi sadece başlangıç. Karides, kaburga ve fındıkların üzerine koyuyoruz. Fısıh Bayramı'nın yumurta ve matzoh karışımı Matzo Brei'de bile var ve tatili kutluyorsanız bu hafta ihtiyacınız olacak bir tarif (gerçi geleneksel, daha az gürültülü bir Matzo Brei istiyorsanız klasik bir tarifimiz de var) istek) . Tatil yemeklerinin vazgeçilmezi olan, Amerika'daki Yahudi mutfağının kraliçesi Joan Nathan'ın bu dana göğüs etine de ihtiyacınız olabilir.

Yorumlar? Sorunuz mu var? Öneriler? Dearemily@Haber adresinden bana e-posta gönderin. Senden haber almak her zaman güzeldir.

2. Bezelye ve turp ile kavrulmuş somon

Pembe çok güzel, Molly Ringwald ya da manolya ağacı gibi. Kay Chun'un bu tarifi, birkaç gizli malzeme sayesinde ekstra harika, basit bir tava soslu beş yıldızlı bir bahar yemeğidir.

4. Baharatlı karides köftesi

Zainab Shah'ın bu yeni tarifi, kıyılmış karidesleri zencefil, sarımsak, kırmızı biber tozu, kimyon ve garam masala ile birleştirerek hiç şüphesiz tüm bahar ve yaz boyunca yiyeceğim kızarmış kekler yaratıyor. (Fazla köfteler iyice donar ve doğrudan dondurucudan yapılabilir.)

Bu tarife göz atın.

5. Cagaar (ıspanak güveç)

Ifrah F. Ahmed'in hazırladığı bu yapımı kolay Somali güveci, kişniş ve jalapeño ile parlak, ıspanak ve domates ile kalın ve kimyon, kişniş ve karanfilden oluşan sıcak baharat karışımı xawaash kullanımıyla cesur. Gerçekten güzel bir akşam yemeği için pilavla servis yapın.

Bu tarife göz atın.