Bir merhaba, bir dönüş ve bir tavuklu çörek

Leila

Global Mod
Global Mod
Seni burada görmek güzel. Nerede Yenir'i okumaya son dört ayda başladıysanız beni tanımıyor olabilirsiniz: Ben Nikita Richardson ve Times'ın canlı son dakika haber ekibindeki bir görevimden yeni döndüm. (Ben uzaktayken yerime bilgi verdiği için Pete Sites'e çok teşekkürler. Onun gelen kutunuzda görünmesini istiyorsanız, Restaurant Review bültenine abone olmayı unutmayın, böylece onun tamamen resmi haberlerinden haberdar olabilirsiniz. yemek maceraları.)

Live ekibiyle çalışırken çok şey öğrendim ve bu deneyim, Haberler Food için yaptığımız işin de önemli olduğuna olan inancımı güçlendirdi. Sert bir dünyada yaşıyoruz ama bu dünyanın pürüzleri, güzel bir yemekle, anlamlı bir sohbetle ya da güzel bir kadeh şarapla bir an için bile olsa düzeltilebilir.

Ve ne şanslıyım ki, uzaktayken bu güzel anların bir kısmını deneyimleme fırsatım oldu.

Konfor bir şeydir

Sam Bankman-Fried'e karşı Kasım ayında verilen kararı (suçlu) ya da Ağustos'ta Kaliforniya'da meydana gelen kasırgayı (nadiren) haber yapmaya çalışırken dikkatimin tamamen dağılmadığı ender durumlarda, en sevdiğim arkadaşımla akşam yemeğine giderdim: kız kardeşim. Şükran Günü'nden hemen önce ona bir Instagram gönderisi gönderdim. Bar Blondeau – Williamsburg'daki Wythe Hotel'in altıncı katındaki bar ve restoran – Chicken Potpie.

Tavuklu çömleklere olan ortak sevgimiz, dondurulmuş Marie Callenders çömleklerinin okul sonrası atıştırmalık olduğu çocukluğumuza kadar uzanıyor. Mağazadan satın alınan versiyonların aksine, Bar Blondeau'daki potpie daha az akıcıdır ve kızarmış tavuk ve dünyevi yabani mantarlarla doldurulmuş daha zengin bir tada sahiptir. Bunun en iyi yanı: Milföy hamurunu çırpın ve her şeyi birlikte karıştırın. Soğuk ve yağmurlu bir kasım gecesi bir merhemdi. Şükran Günü'nden önceki Salı artık resmi olarak Potpie Tuesday olarak adlandırılıyor.

Gün boyu açık bulunması zor restoran

gittim Raflar NoLIta'da kahvaltı için, eylül ayından bu yana sadece öğle yemeği ile birlikte sunulmaktadır. Günde üç öğün yemek yiyen bir restoran ne kadar heyecan verici? Ölmekte olan bir tür. İtalyan sosisi ve süslü caciocavallo peyniri içeren kahvaltı sandviçi bir orduyu besleyebilir ve pasta şefi Camari Mick'in hazırladığı bir pasta sepeti (tuzlu ve tatlı kruvasanlar, mevsimden ilham alan Danimarka yemekleri ve turtalar düşünün) sipariş etmediyseniz ihmalkarlık yapmış olursunuz. . Akşam yemeği rezervasyonunuzla birlikte pasta da sipariş edebileceğinizi biliyor muydunuz? Raf gerçekten her şeyi yapıyor.

Sadık okuyucular, Mayıs ayında mutfağımda olmasını istediğim restoran yemeklerinin bir listesini paylaştığımı hatırlayabilirler; bunlar arasında Tardivo fıstık ve Raf's'tan beni hayrete düşüren narenciye salatası da vardı. Birçoğunuz aynı derecede heyecanlandınız ve gelen kutumu tarif çağrılarıyla doldurdunuz. Sizin gibi izleyiciler için uyarladıktan sonra nihayet Aralık ayı başında, yani Tardivo sezonu için tam zamanında yayınladık!

Neyi kaçırdım?

Restoranda dört ay çok daha uzun bir süre ve hala yetişmem gereken çok şey olduğunu hissediyorum. Örneğin, BlancaBushwick'teki Roberta's'ın arkasındaki Michelin yıldızlı restoran, şef Victoria Blamey'nin yönetiminde geri döndü. (Onu Chumley's'teki ve kısa ömürlü restoranı Mena'daki deneyiminden hatırlayabilirsiniz.) Popüler sandviç dükkanı Regina'nın Marketi Yukarı Doğu Yakası'nda yeni bir yer açtı ve aktör Michael Imperioli artık sadece barın ortak sahibi. KızılYukarı Batı Yakası'nda. Hamburger Amerika Greenwich Village ve SoHo sınırında o zamandan beri en yeni burgeri servis ediyor Kırmızı Kanca Tavernası. Red Hook'tan bahsetmişken: Fort Defiance neredeyse 15 yıl sonra kapandı; bu, New York'ta birkaç yıllık yaşama eşdeğerdir. Restoranın mevsime uygun inanılmaz bir mercimek çorbası tarifi var.

Araştırmamı istediğiniz restoran etkinliği veya bu sonbaharda ziyaret ettiğiniz ve size bir anlık mutluluk veren bir restoran hakkında sizden her şeyi duymak isterim. Tüm mesajları Wheretoeat@Haber adresine gönderin. Ve beni tekrar kabul ettiğin için teşekkür ederim.

Son zamanlarda yaptığım şey

Giyimi kendinizi ifade etmenin bir yolu olarak seviyorsanız, Emilia Petrarca'nın sadece ne giydiğimizi değil aynı zamanda onu nasıl ve neden giydiğimizi ve ek olarak birçok ipucunu da kapsayan Shop Rat haber bültenini seveceksiniz. Şimdiye kadarki en sevdiğim sayılardan birinde, Emilia metroda gördüğü stil sahibi bir kadının izini sürdü ve bu süreçte büyüleyici bir New York'luyla arkadaş oldu. Bültene buradan kayıt olabilirsiniz.