Alkışlamaya değer basit bir makarna ve peynir

Leila

Global Mod
Global Mod
Haftaya hoş geldiniz! Ben Melissa'yı temsil ediyorum ve baharda taze bezelyeleri ve piknikleri en az onun kadar sabırsızlıkla bekliyorum. Ancak bunlar her yıl oluyor ve Haberler'ın yeni makarna ve peynir tarifi özel bir olay. Millie Peartree'nin Güney tarzı güveci, Eric Kim'in Stouffer taklitçisi ve işe yarayacak kadar tuhaf olan tarifimin yanı sıra, Genevieve Ko'nun yeni ocak üstü versiyonu da “kolay” etiketini taşıyan ilk ürünümüz; kremsi, klasik ve sadece beş temel bileşen. Dans pistine hoş geldiniz!

Önerilen tarif

Ocak üstü makarna ve peynir

Tarifi görüntüle →

Benim için baharın diğer habercileri patates salatası, tavuk salatası vb. isteklerdir. Lidey Heuck'un taze otlar ve taze soğanla yaptığı nohut salatası da yakın zamanda bu gruba katıldı. Heidi B., tarif 2020'de yayınlandığında “Bu harika! Gerçekten patates salatası yediğinizi düşünmenizi sağlıyor!” diye yazmıştı. mayonezle seyreltilmiş en sevdiğim ekşi krema kombinasyonunu kullanın.)

Hala serin akşamlardan birinde daha iyi: Zainab Shah'ın sebze ve karidesli kaddu'su ve hindistancevizi sütü, kırmızı biber sıcaklığı ve zerdeçal ve kimyon gibi sıcak baharatlardan oluşan klasik Güney Hindistan lezzet profili. Hafif ama besleyici, tatlı kış kabağı parçaları ve parlak yeşilliklerle iftar sofralarına da çok yakışıyor. Yossi Arefi'nin Nutella Muzlu Ekmeği rüya gibi bir tatlı olurdu.

Kanına göre biraz zengin mi? Bir düşününce, Hetty Lui McKinnon'un tuzlu ve biberli tofusu bir arkadaştır. “Tuz ve karabiber”, baharatlı-tatlı kızarmış kenarları, yumuşak iç kısmı ve sulu yeşil soğan ısırığıyla bu yemeğin sizi nasıl canlandıracağını anlatmaya yetmez. Bu sadece sıcaklıkla ilgili değil: tazelik için yeşil biberi ve tatlılık için kırmızı biberi deneyin; ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Harika bir hafta geçirin.