Aile dostu yiyecekleri nerede bulabilirim ve daha fazla okuyucu sorusu

Leila

Global Mod
Global Mod
Resmi olmayan yaz resmen başladı. Dayanılmaz derecede ısınmadan önce mümkün olduğunca açık havada yemek yemeyi dört gözle bekliyorum. (Ben bir yaz agnostiğiyim.) Ancak, şimdi okuyucu soru zamanı ve her zaman olduğu gibi gelen kutum, geniş formatlı yemek için nereye gidileceği, carciofi alla giudia’nın (Yahudi) nerede bulunacağı dahil, düşünceli ve eğlenceli sorularla doluydu. enginar) ve harika alkolsüz içeceklerin olduğu yerler.

Her zaman olduğu gibi, lütfen sorularınızı wheretoeat@Haber adresine e-posta ile gönderin. Gelecekteki bir haber bülteninde yanıtlanabilirler.

Ördek, domuz eti veya levrek?

Arkadaşlarla yapmayı en sevdiğimiz şeylerden biri, set menüler ve aile yemekleri sunan yerlerde yemek yemektir. Geçenlerde Momofuku Ssam Bar’da domuz eti omuz yemeği yedik. Bu tür bir deneyim sunan başka restoranlar önerebilir misiniz? — Joy W.
Francie, Brooklyn, Williamsburg’da, kesilmeden önce çeşitli bitkilerle sunulan bütün bir kızarmış ördeği 135 dolara sunuyor. Ödeyebileceğinizden kesinlikle sipariş vermeye değer, özellikle Pete Sites ile aynı fikirde olduğum Soppressata reçeli için “bir yığın önemsiz postayı yalamak” için yeterince iyidir. Çiftçi, NoLIta’da, en az dört gün önceden haber vererek ve grubunuz altı veya daha fazlaysa, kişi başı 125 $ karşılığında antipasti, kenarlar ve tatlı ile aile tarzı bütün domuz rostosu servis eder. Ve Mösyö Vo, East Village’da piyasa fiyatına bütün bir levrek dahil olmak üzere birkaç büyük ölçekli yemek ve daha fazla ekleme seçeneği olan dört çeşit saptırılmış et ve erişte gibi garnitürler içeren Mösyö Tabağı (48 $) vardır. ve daha sonra kendi atıştırmalıklarınızı oluşturduğunuz kavrulmuş fıstıklar. Biz buna eğlenceli yemek diyoruz.

Carciofi alla Giudia’yı arayın
Sadece Roma’da bir hafta geçirdim ve Roma Yahudi Enginarlarına aşık oldum. Onları bu hafta birkaç kez yedim. Onları NYC’de nerede bulabilirim? — Lisa S
Ben de aynen bu tarz kızarmış enginar yedim, üzerine limon suyu gezdirdim, nane ve pul biberle süsledim. Bottino, Chelsea’de, birkaç hafta önce. fırsat? Ablamın Düğünü! Kısmet hakkında konuşun. Onlar da menüde Macosa TrattoriaBrooklyn, Bedford-Stuyvesant’ta birkaç ay önce bahsettiğim küçük ama güzel bir İtalyan restoranı.

Alkolsüz içecekler sıkıcı değil

Son zamanlarda sağlık nedenleriyle alkolü bıraktığım için, beni en yaratıcı alkolsüz içecek programları olan restoranlara gönderirsiniz diye umuyordum. Sadece çok fazla maden suyu içebilirim! —Ira L.
Kokteylleri taklit eden alkolsüz içecekler mi yoksa çok yaratıcı alkolsüz içecekler mi aradığınızdan tam olarak emin değildim. Bu yüzden her ikisi için de önerilerim var. Brooklyn içki fabrikasında yanlış Negroni görüyorum Aziz Agrestis birçok menüde yer alıyor ve bir Negroni fanatiği olarak onu bir alternatif olarak destekliyorum. El Kişot restoranın küstahça Santa Sangre adlı ünlü sangriasının bir versiyonuna ve G harfi olmayan bir G+T’ye sahip. Gramercy Tavernası alkolsüz kırmızı şarap ve iki mevsimlik spritz (şu anda çilekli ravent ve yeşil elma rezene) dahil olmak üzere dört seçenekli alkolsüz bir kokteyl menüsü vardır.

Yaratıcı içecekler kategorisinde abcv, Jean-Georges’un Flatiron semtindeki sağlık odaklı restoranı. Mantarlı Cevizli Bolognese’nizin ısırıkları arasında, istediğiniz sayıda “meyve suyu, tonik ve vibrasyon” yudumlamaktan çekinmeyin. Root Reboot’u seçerdim çünkü limon ve zencefil benim hayatımdır, ancak polen sallamak şimdiye kadarki en tozlu baharı kızartmanın en iyi yolu olabilir. Ya da gerçekten domuz al papazını tercih edersen, AtlasNoHo’da, geleneksel ebegümecinden daha deneysel bir yuzu avokadoya kadar değişen altı agua freska sahiptir.

Diğer haberlerde…

• Birinci sınıf Pekin ördeğinin rüyası yaşıyor juqi, Queens, Flushing’de yeni bir konuma sahip Pekin merkezli zincir. Pete Sites incelemesinde, restoranın “kızartma, oyma ve servis yapmanın tüm inceliklerinde çok tutarlı ve tatmin edici bir şekilde ustalaştığını” yazıyor.

• Açıklıklar: göçmen mutfağıeklektik mutfak karışımıyla tanınan, şimdi Central Park’taki Ballfields Cafe’de kuzu torta ve Esquites sosisli sandviçleri servis edecek; altın kuğu bir zamanlar Benekli Domuzu barındıran West Village’daki alanı devraldı; ve Hand Hospitality geri döndü ayoMichelin yıldızlı restoran Jua’nın arkasındaki şeften daha gündelik bir girişim.

• Kim Severson derin içgörü sağladı restoran misafirperverliği nasıl görünüyor pandemi ve işgücü sıkıntısı sektörü harap ettikten sonra.

• Yakın zamanda kendinizi güney New Mexico’da bulursanız, ziyaret etmeyi düşünün. Chope’s Town Bar & CafeMaggie Hennessy, chili con queso için popüler (ve yakından korunan) bir tarifle aile tarafından işletilen restoran.

• Yani Zouheir Louhaichy’yi gösteriyor, Balthazar’ın baş garsonuPazar günlerini geçiriyor.

• Nicholas Gri, popüler sosisli sandviç standının kurucusu Gray’s Papaya19 Mayıs’ta 86 yaşında öldü.
Bize e-posta gönderin neredetoeat@Haber. Bültenler arşivleniyor Burada. Takip etmek TikTok’ta NYT Food Ve Instagram’da NYT Cooking, Facebook, Youtube Ve Pinterest.