Ümraniyespor’da Recep Uçar’ın gözü şampiyonlukta!

Plotton

Active member
Ümraniyespor’da Recep Uçar’ın gözü şampiyonlukta!
Spor Toto 1. Lig’in 22. haftasında Ümraniyespor, alanında Menemenspor’u 2-1 mağlup etti. Karşılaşmanın akabinde basın toplantısında konuşan Ümraniyespor Teknik Yöneticisi Recep Uçar, “Bu haftada kazanılan galibiyet bizim için kıymetli ve değerli.” dedi ve ekledi:

”Menemenspor ligin dirençli kadrolarından bir tanesiydi. Birinci yarı denetimimizde geçti ve 1-0 önde bitirdik. Oyun iki kısımdan oluştu, 69’uncu dakikaya kadar başka bir oyun, 69. dakikadan daha sonra bir öteki kısım vardı. 2-0’a kadar her şey kontrolümüzdeydi. Skoru muhafaza isteği ve rakibin direnişi bizim ismimize zorlaştırdı. Her şeye karşın bu şiddetli koşullarda kazanılan 3 puandan dolayı oyuncularımı tebrik ediyorum.”

”Arkalarında önemli medya ve taraftar dayanağı olan, finansal olarak büyük topluluklarla buraya kadar yarışmak kolay değil. Bunu şu ana kadar gerçekleştiren oyuncularımı kutluyorum ve bu yarışın devamını kolay geçmeyeceğini biliyorum. Bu kentte yaşayan, aidiyet hisseden ve futbolu seven herkesi yanımızda görmek istiyoruz. Umarım burada daha coşkulu ortamda şampiyonluk yarışı vermek bize nasip olur”