Turgay Altay: Oyunu hak ettiğimizi düşünüyorum

Plotton

Active member
Turgay Altay: Oyunu hak ettiğimizi düşünüyorum
Alınan galibiyetten dolayı oyuncularını kutlayan Manisa FK Teknik Yöneticisi Turgay Altay, “Son haftalardaki çıkışımızı ve maçlardaki uygun oyunumuzu bir türlü skora yansıtamıyorduk. Kazanmayı hak ettiğimiz pek fazlaca maçı bu alanda birliktelikle ya da yenilgiyle üzgün olarak tamamlamıştık. Bu maçta bunu kırdık. Oyuncularımı hakikaten canı gönülden tebrik ediyorum. 65 dakika 10 kişi oynamak ve bunu ligin başkanına karşı yapmak öbür bir seviyeyi gerektiriyor. Hem oyun olarak hem skor olarak oyunu hak ettiğimizi düşünüyorum. Oyuna istediğimiz üzere başlamasak da maçı bitirmesini bildik. 3 puan epey pahalıydı. Kadronun başına geldiğimden itibaren içerde ve dışarda oynadığımız bir oyun anlayışımız var. Ligde bulunmamız gereken yer burası değil. 3 puanın fazlaca bedelli olduğunu düşünüyorum. Umarım bunu seriye bağlarsak epeyce kıymetli bir yere gideceğiz. Manisa FK’nın vizyonuna inanıyorum. Bir defa daha özverilerinden dolayı, terinin son damlasına kadar gayret eden oyuncularımı tebrik ediyorum. Ümraniyespor grubu da ligin en dominant ekibi diyebiliriz. Kaliteli bir oyuncu kümesi ve teknik adamları var. Onlara da şampiyonluk yolunda muvaffakiyetler dilerim. İnşallah gönüllerince olur. Ligde keyif veren bir oyun anlayışları var. Biz de inşallah bundan daha sonra seri galibiyetlerle amaçlarımıza gideriz” dedi.

İHA