Tamer Tuna’dan Bursaspor taraftarına övgü ve teşekkür

Plotton

Active member
Tamer Tuna’dan Bursaspor taraftarına övgü ve teşekkür
Spor Toto 1. Lig’in 23. haftasında Altınordu karşısında 1-0 galip gelen Bursaspor ‘da teknik yönetici Tamer Tuna, kıymetli bir galibiyet aldıklarını ve bunun bir başlangıç olduğunu tabir etti. Tamer Tuna, maçın akabinde yaptığı açıklamada, kazandıkları için hem topluluk tıpkı vakitte futbolcuları ismine memnun olduklarını lisana getirdi.

Tamer Tuna’nın açıklamaları şöyle:

“Geçirdiğimiz süreç kolay değil. Bursaspor topluluğuna ismine kritik devirler yaşıyoruz. Kazanmak değerli lakin kâfi olmadığını da biliyoruz. Düzgün futbol kıymetli, hoş bunu da bugün gördük. her insanın hassas hislere sahip olduğu bir topluluğuz. bu biçimde kriz durumlara topluluğa sarılan taraftar seçkin görülür. Maçın içerisinde vakit zaman istediğimiz oyunu ortaya koyduk fakat asıl istediğimiz bu değil. Altınordu’yu da tebrik etmek lazım. Güzel, zevkli ve futbol ismine hoş bir maç oldu.”

‘Bu ruhu bilen bir insanım’

”Kendi ismimize yapacağımız işler için moralli ve yeterli bir başlangıç oldu. Bu galibiyet bizim için bir başlangıç olacak. Maç boyunca taraftar, futbolcuların gerisinde olduğunu hissettirdi. Ben bu taraftarı, coşkusunu fazlaca seviyorum. Bu gruba katacaklarını biliyorum. Onların takviyesi olmadan da başarılı olmayacağımızı biliyorum. Bu ruhu bilen bir beşerim. Bursaspor’un ortasında bulunduğu durum, Bursa’nın hiç bir vakit ortasında olmayacağı bir durum.”