Sait Karafırtınalar: Ferdi bir kusurdan yediğimiz golle maçı aldılar

Plotton

Active member
Sait Karafırtınalar: Ferdi bir kusurdan yediğimiz golle maçı aldılar
Spor Toto 1. Lig’in 23. haftasında Menemenspor, konuk ettiği Adanaspor’u 2-1 mağlup etti. Maç daha sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Adanaspor Teknik Yöneticisi Sait Karafırtınalar, şu tabirleri kullandı:

‘Olabiliyor, içeride dışarıda maçlar kaybedilebiliyor’

“Öncelikle epey üzgünüz. Tahminen klasik bir şey fakat birliktee kalsan üzüleceğin maçı 2-1 kaybediyorsun. Maçın birinci 15 dakikasında 4 atacağımız bir maç bu hallere geliyor. bir daha de oynanan oyun benim için tatminkar; lakin sonucunu sonlandıramadığımız vakit bu tip yenilgiler oluyor. Ligin uzunluğu fazlaca uzun. Olabiliyor, içeride dışarıda maçlar kaybedilebiliyor. Geldiğimizden beri birinci kere iki gol arka arda yedik; o beni biraz üzdü. Bir kırmızı kart gördük o da üzdü. Son 30 dakikayı neredeyse 10 kişi oynadık fakat daha sonrasında tek kale oynadık.”

‘Bireysel bir yanılgıdan yediğimiz golle maçı aldılar’

”Skoru da çevirebilirdik, epeyce konum geldi. Sonucunda çeviremedik. Deplasmanda bu kadar epeyce konuma girip de atamadığın vakit mesken sahibi kadronun da direncini artırıyorsun. Sonucunda onlar da yan toptan bulduğu bir konumla, bir daha ferdî bir yanılgıdan yediğimiz golle maçı aldılar. Kendilerini tebrik ediyorum. Ancak bizim ekibimiz kesinlikle oynanan bu oyunun karşılığını alacak. Ben oynanan oyundan memnunum”