Peynirli kruton, bulgogi burger ve çıtır pirinç

Leila

Global Mod
Global Mod
Benim işim size, çok fazla zamanınız veya enerjiniz olmadığı halde yine de güzel bir şeyler yemek istediğiniz uzun bir günün sonunda hazırlayabileceğiniz yemekler olan haftalık tarifler hakkında yazmak. Ama ben bir tatlı fanatiğiyim, bu yüzden önce dikkatinizi Melissa Clark’ın yeni çilek tariflerine çekmeliyim, özellikle de bu Çilekli Krem Peynirli Turta. Uzun hafta sonu için mükemmel!

Aslında, bu haftanın tüm seçimleri, sonraki günlere ek olarak Anma Günü hafta sonu toplantıları için çalışıyor. Ancak daha fazla seçeneğe ihtiyacınız varsa, sizin için birçok tarifimiz var. Öneriler? Sorular? mutfak bilmecesi Dearemily@Haber adresinden bana her zaman ulaşabilirsiniz. Ve Haberler Cooking’ten hoşlanıyorsanız, lütfen abone olmayı düşünün.

1. Ocaktan ızgara tavuk

Izgara tavuğu ızgarada pişirmek ideal olsa da aslında buna gerek yok. Ali Slagle’ın yeni tarifinde kemiksiz derisiz tavuğu barbekü sosuna bulayıp ocakta sos karamelleşene kadar pişiriyorsunuz. Sosun içindeki tütsülenmiş kırmızı biber, ızgaradan aldığınız lezzetin ipuçlarını veriyor.

4. Kuru salamura somon

Kenji López-Alt’ın daha kaliteli somon hazırlamak için dahice bir ipucu var, bu da daha canlı bir cilt ve daha sulu et (yanlışlıkla fazla pişirseniz bile) sağlar. İşin sırrı, balığı en az sekiz saat önceden tuzlamaktır. Dene!

Bu tarife göz atın.