Mesut Bakkal: “Matematiksel olarak her şey bitmeden ligin ne olacağı muhakkak olmaz”

Plotton

Active member
Mesut Bakkal: “Matematiksel olarak her şey bitmeden ligin ne olacağı muhakkak olmaz”
Spor Toto 1. Lig takımlarından Denizlispor , deplasmanda karşılaşacağı Ümraniyespor maçı hazırlıklarını Haluk Ulusoy Tesislerinde yaptığı idmanlarla sürdürüyor.

Antrenman öncesi açıklamalarda bulunan Denizlispor’un Teknik Yöneticisi Mesut Bakkal, matematiksel olarak her şeyin bitmediğini belirterek amaçlarında Ümraniyespor maçı olduğunu söylemiş oldu. Kadrodaki sakatlıklardan bahseden Mesut Bakkal, “Tabii ki epeyce memnunuz. 26 puan alan bir ekip ve hem âlâ oynuyor tıpkı vakitte âlâ skorlar almaya çalışan bir kadro var. 13 maçın 3 tanesi yenilgi 8 tanesi galibiyet. Matematiksel olarak her şey bitmeden ligin ne olacağı muhakkak olmaz. Bunun yanında cezalı ve sakatımız var. Djedje sakatlandı ve dönemin kapattı. Ömer ve Mayi cezalı. Her hafta birileri oynuyor ve kadro kazanıyor. İnşallah önümüzdeki Ümraniye maçıyla işi bitiririz. Ligde kalma patentini ve resmiyetini alırız. 2008-2009 döneminde da burayı ben merhum Ali İpek vaktinde kadrosu kurtarmıştık. bu biçimde da söylemiştim artık de söylüyorum milat Denizli için. O dönem söylemiş olduğim vakit kimsenin umurunda olmadı ve kadro düştü. Daima birlikte inşallah bu işi bitireceğiz. Bundan daha sonraki yılın kıymetli olduğunu söylemek zorundayım” halinde konuştu.

İHA