Market satın alma makbuzlarınızı görmek istiyoruz

Leila

Global Mod
Global Mod
Bir kişinin süpermarkette satın aldığı şeyler onun kim olduğu hakkında çok şey söyleyebilir. Kim kasada karşınızdaki kişinin alışveriş sepetine bakıp hayatını yeniden kurmaya çalışmamıştır?

Bugünlerde market alışverişi pek çok zorluğa yol açabiliyor: Her şey daha pahalı. Tedarik zinciri kesintileri yeni normaldir. Bazen aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla ürün vardır; Diğer durumlarda yeterli değildir.

Ben Haberler'ın yemek muhabiri ve video sunucusu Priya Krishna'yım ve Amerika'daki market alışverişini değerlendirmek ve alışveriş arabalarımızdaki yiyecekler hakkında incelikli bir hikaye anlatmak istiyorum. Bakkal işini, İşbaşında için bir bakkal çalışanının profilini çıkarmak, bakkal işiyle ilgili video serim ve etnik reyonların hala var olmasının karmaşık nedenlerini çözmek de dahil olmak üzere kapsamlı bir şekilde ele aldım.

Bu proje için ülke genelindeki alışveriş yapanlardan bir ay boyunca alışveriş faturalarını toplamalarını ve alışveriş alışkanlıklarını belgelemelerini istiyorum. Kime alışveriş yaptığınızı, nereden alışveriş yaptığınızı, bütçenizin ne olduğunu ve temel ihtiyaçlarınızın neler olduğunu bilmek istiyorum.

Her gönderimi baştan sona okudum ve hakkınızda daha fazla bilgi edinmek ve muhtemelen hikayenizin bir kısmını yayınlamak istersek sizinle iletişime geçeceğim. Sizinle iletişime geçmeden ve yanıt almadan hiçbir gönderiminizi yayınlamayacağız. İletişim bilgilerinizi sizinle iletişim kurmak dışında herhangi bir amaçla kullanmayız ve Times Haber Odası dışında paylaşmayız.