Levent Eriş: Oyuncularımı tebrik ediyorum

Plotton

Active member
Levent Eriş: Oyuncularımı tebrik ediyorum
Spor Toto 1. Lig’in 14. haftasında Manisa Futbol Kulübü, meskeninde konuk ettiği Erzurumspor Futbol Kulübü ile golsüz birliktee kaldı.

Maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Manisa Futbol Kulübü Teknik Yöneticisi Levent Eriş, “İlk devresi ve ikinci devresi başka ayrı olan, birinci devresi bizim hiç istediğimiz şekilde oynanmasını beklemediğimiz bir yarı oldu. Aksiyon manasında hiç bir şey üretmediğimiz bir birinci yarı vardı. Şanssız bir sakatlık, mecburi yer değişiklikleri ikinci devresi fazlaca farklı bir grup olarak alana çıktık. 11-11 iken de fazlaca coşkulu başlamıştık. Kenar oyunlarıyla oynamaya çalışıp durumlar ürettik. 57. dakikada 10 kişi kaldık. bu biçimde kimliğimizin bu kadar değişiklik gösterdiği, oyuncularımın bu kadar kişiselyet ortaya koymalarını açıkçası gururla izledim. O yüzden 10 kişi iken 40 dakika boyunca yakaladığımız, kaçırdığımız goller var. Fevkalade baskılı oynadık. Rakibe duran top dışında durum vermediğimizi düşünüyorum. Bu akıtılan terin karşılığı galibiyetti. 10 kişi kalmış bir ekibin bu çabasının sonucu galibiyet olmalıydı. Ben oyuncularımı tebrik ediyorum. Erzurum nitekim epey deneyimli bir kadro. Ona karşın biz her kısımda rakipten üstün oynadığımızı düşünüyorum. Kazanılmadı fakat kaybedilmedi de. Ben oyuncularımı bu yüzden tebrik ediyorum” dedi. (İHA)