Kavrulmuş patates salatası, şut burger ve tütsülenmiş lahana salatası

Leila

Global Mod
Global Mod
Bu Anma Günü hafta sonu ne pişirilir

Günaydın Şimdiden Anma Günü hafta sonu mu? Zaman düz bir çemberdir, her zaman ve sonsuza dek başlangıcına dönen dönen bir kayıttır. Yaz tatili, İşçi Bayramı, erken sonbaharın telaşı – her şey gittikçe daha hızlı geliyor. Herkesin fasulye ıslattığı ve ekşi mayanın kabarmasını beklediği geçmiş pandeminin yavaş, uyuşuk ve korkutucu sıkıcı günleri geride kaldı. Yakında Şükran günü tariflerini test edeceğiz.

Ama bu hafta sonu değil, hayır! Bahar çiçeklerinin ortasındayız, Noel tariflerine göz atıyoruz ve saf ravent turtaları pişiriyoruz. Bu hafta sonu biraz domuz sucuğu pişirmek ve ardından sıcak, hardal benzeri Alman usulü patates salatalarına saygı duruşunda bulunan bu güzel kavrulmuş patates salatasının yanında servis etmek istiyorum. İçinde dilimlenmiş pırasa ve kuşkonmaz ve hepsini birbirine bağlamak için basit bir arpacık soğanı ve nane sosu var.

Önerilen tarif

Kavrulmuş Sac Patates Salatası

Tarifi görüntüle →

Ya da belki sedir plank somonu? Döşeme tahtalarını hırdavatçılarda ve mutfak malzemeleri satan mağazalarda bulmak kolaydır ve her zaman çevrimiçi olarak mevcuttur. Bununla birlikte, satın aldığınız tahtaların sağlam sedir ağacı olduğundan ve daha düşük maliyetli olsa da birbirine yapıştırılmış bir çeşit olmadığından emin olmalısınız. Bunu, kilerden ve buzdolabından alabildiğim kuru meyveler, fındık ve peynir kullanarak zengin lahana salatamla servis ederdim.

Belki bunun yerine hamburger ve sosisli sandviç, ızgara tavuk, makarna salatası veya kremalı yaban turpu ile tütsülenmiş lahana salatası, belki klasik bir patates salatası, biraz şut burger, bir tabak seçkinler istersiniz? Geniş bir yelpaze sunuyoruz.

Çileği şekerle hafifçe yumuşatıp sade yoğurt veya vanilyalı dondurma ile servis etmenizi veya Melissa Clark’ın mevsimin en harika meyveleri için yeni tarif üçlüsünden birine katılmasını kesinlikle tavsiye ederim. Bize nemli çilekli ve bademli kekler, lezzetli bir çilekli ve krem peynirli galette ve aralarından seçim yapabileceğiniz harika duble çilekli kekler getirdi. Yanlış seçim yoktur.

Haberler Cooking’de tüm bunlar ve daha binlerce lezzetli yemek için tarifler bulun. Evet, onları okumak için bir aboneliğe ihtiyacınız var. Abonelikler işimizi destekler ve devam etmesine izin verir. Umarım henüz sahip değilseniz, bugün bir tane kapın. Teşekkürler.

Teknolojimizle ilgili herhangi bir sorununuz varsa, lütfen bize yazın: Cookingcare@Haber. Birisi sizinle temasa geçecektir. Belirli kelimelerin veya malzemelerin kullanımı sizi rahatsız ediyorsa veya söyleyecek güzel bir şeyiniz varsa, bana e-posta gönderin: foodeditor@Haber. Her mektuba cevap veremem. (Bunlardan çok alıyorum.) Ama her birini okudum.

Kömür şömineleri veya ızgarada karamelleşen şeker kokusuyla hiçbir ilgisi yok ama The Times’daki Kuyu Masası’ndaki meslektaşlarım Haziran için beş haftalık bir yürüyüş yarışması düzenliyorlar – (kelimenin tam anlamıyla) yürümenin bir yolu daha iyi uyumak, daha az eklem ağrısı ve daha az kaygı için yolunuzu yürümek. Lütfen giriş yapın!

Parlak, ürkütücü ve aynı zamanda çok eğlenceli: Porsiyon kontrollü esnek çeşni paketlerinin tarihi bir arşivi olan Baharat Paket Galerisi.

Gördüğünüz farklı kuşların bir listesini tutuyor musunuz? Bunu ara sıra yaptım, ancak her zaman listemi kaybediyorum: belki toplam 150 tür? Peter Kaestner projesi için eBird kullanıyor ve 10.000 tür arıyor. Ornitolog Jessie Williamson, Kaestner’a, Outside dergisi için Peru’daki kuşları gözlemleme ve belgeleme sürecinde eşlik etti.

Özetlemek gerekirse, Billy Bragg 1983’te TV’de canlı olarak “A New England” şarkısını söyler. Yemek yaparken bunu dinleyin, Pazar günü görüşürüz.