Hasan Özer’den ekibe övgü: Hepsini yürekten kutluyorum

Plotton

Active member
Hasan Özer’den ekibe övgü: Hepsini yürekten kutluyorum
Yeni Malatyaspor, Spor Toto 1. Lig’in 18. haftasında konuk ettiği Ankara Keçiörengücü’nü Haqi Osman’ın attığı golle 1-0 mağlup etti. Malatya temsilcisi, iç alanda birinci defa kazanırken 5 maçlık 3 puan hasretinee nokta koydu.

Malatyaspor’un bu dönem birinci kere alanında 3 puanla tanıştığı Keçiörengücü maçı daha sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sarı Kırmızılı takımın Teknik Yöneticisi Hasan Özer, kendi alanlarında galip geldikleri için keyifli olduklarını söylemiş oldu.

İçeride kazanamamanın verdiği gerilim ile müsabakaya çıktıklarını ve bunu bitmiş oldurmenin memnunluğunu yaşadıklarını belirten Özer, “Rakip birinci 4’te yer alıyor, deplasmanda yalnızca 1 maç kaybeden kadroya karşı tahminen dönemin en erken golünü bularak galip geldik. Skoru muhafaza hedefli oynadığımız oyunda rakibinde uzun topa dönmesinden daha sonra baya çaba ettik. Güzel gayret örneği gösterdi futbolcularımız, hepsini yürekten kutluyorum. İç alandaki galibiyet hasretine son verdiğimiz ortasında ayrıyeten epeyce muyluyuz” dedi.

Aldıkları 3 puanın kendileri için hayli kıymetli olduğunu da söz eden Özer, bundan daha sonraki maçlara yöneleceklerini söylemiş oldu.