Hamur tatlısı erişte çorbası, çünkü köfte, erişte ve çorba

Leila

Global Mod
Global Mod
Köfteleri seviyoruz. Erişteyi seviyoruz. Ve çorbayı seviyoruz. Bu yüzden, rahatlatıcı ve doyurucu, hızlı bir yemek olan Hetty Lui McKinnon'un Dumpling Noodle Çorbasını gerçekten sevmemiz sürpriz değil. Miso, zerdeçal, zencefil ve sarımsak çorbaya gövde ve çekicilik kazandırır ve buradan itibaren birçok seçeneğiniz vardır: sebzeleri yayın, kıyılmış tavuk, tofu veya somon ekleyin, dilimlenmiş kırmızı biber veya kırmızı biberle baharatlı hale getirin, bırakın köfteleri ve iki katı kadar erişteyi çıkardım. (Ama gerçekten köfteleri atlamayın.) Daha kolay, lezzetli akşam yemekleri için erişte çorbası tarifleri koleksiyonumuza mutlaka göz atın.

Önerilen tarif

Mantı şehriye çorbası

Tarifi görüntüle →

Belki donmuş mantı torbasının yanında bir torba donmuş karides vardır. Alexa Weibel'den uyarlanan Charles Phan'ın tarifi olan Baharatlı Limon Otu Karamelli Karides için bunları çözdürün. Buradaki karamel, esmer şeker ve balık sosunun tatlı-tuzlu bir karışımıdır ve kavrulmuş biber salçası ve limon otundan baharatlı-çimenli bir tat alır.

Hafta sonu geldi – yaşasın! – hadi “Doğaçlama Bir Akşam Yemeği Şeyi İçin Arkadaşlarıma Ne Servis Etmeliyim?” oyununu oynayalım. Naz Deravian'ın 30 Dakikalık Karalahanalı ve Cevizli Makarnası, hafta içi bir akşam sizin için olduğu kadar eğlenmek için de güzel: sonunda kızartılmış ve baharatlanmış cevizler ve cömertçe çiseleyen pecorino, yemeği daha da özel kılıyor. Umami faktörünü arttırmak için, bir okuyucu ikinci adım olarak hamsilerin bir kısmını yağda eritmeyi öneriyor, bu harika bir fikir.

Bütün bir kavrulmuş karnabahar, tam olarak yeni olmasa da, her zaman güzel bir vejetaryen merkez parçasıdır. Ancak bu kavrulmuş kurutulmuş karnabaharın tamamı canlı ve heyecan verici hissettiriyor. Korsha Wilson'dan uyarlanan bu Gregory Gourdet tarifindeki sarsıntılı sır, hindistan cevizi aminoları (veya tamari) ve hindistan cevizi şekeri (veya esmer şeker) ile yoğun bir şekilde tatlandırılır ve tatlandırılır. Bir okuyucu olan VaDad, “Mükemmel” diye heyecanlanıyor. “Salata gibi servis etmek için dörde böldüm ve üzerine tava suyunu gezdirdim. Bütün eşyalar gitti. Kesinlikle konukların hayran kalacağı bir parti parçası.

Belki de turunçgillerin zirvesini kutlayan bu haftaki Veggie bültenini okuduktan sonra, pişirme enerjinizi turunçgillerle kaplanmış pancarlara veya bu baharatlı kuskus salatasına veya renkli bir narenciye salatasına odaklamak isteyeceksiniz ve onunla birlikte mükemmel proteine ihtiyacınız olacak. İşte karşınızda Ali Slagle'ın her şeyle servis edebileceğiniz sade ve kusursuz çıtır tavuk butları.

Peki biraz pişirmeden bir hafta sonu nasıl olurdu? Bryan Washington'un Miso Pekan Muzlu Ekmeği, umduğunuz kadar lezzetli ve tatlıdır; cevizli miso ve olgunlaşmış muzları yumuşatan cevizler. Bryan'ın belirttiği gibi, bu muzlu ekmek tezgahta veya buzdolabında birkaç gün dayanabilir ve kolay kahvaltılar ve atıştırmalıklar için mükemmeldir. MIA LEIMKÜHLER