Eyüpspor’da Zafer Turan ile yollar ayrıldı

Plotton

Active member
Eyüpspor’da Zafer Turan ile yollar ayrıldı
Spor Toto 1. Lig takımlarından Eyüpspor’da Teknik Yönetici Zafer Turan ile yollar ayrıldı. Mevzuya ait Eyüpspor toplumsal medya hesabından Zafer Turan’ın açıklaması yayınlandı. Kimsenin Eyüpspor’a ziyan vermesine müsaade vermeyeceğini vurgulayan Turan, “İki seniçin beri hizmet ettiğim Eyüpspor Kulübü’nden bugün prestijiyle ayrılıyorum. kimi vakit bir şeyleri zorlamanın manası olmadığını düşünüyorum. kuvvetli oyun, uygun futbol kimi vakit anlamsız kalıyor. Futbol sonuç oyunu. Daima şunu söylemiş oldum, Eyüpspor Kulübü’ne kimsenin ziyan vermesine müsaade vermem. Bu ben bile olsam, artık bir şeylerin değişmesi gerektiğine inandığım için ayrılıyorum. Bu vakte kadar bize takviyelerini hiç eksik etmeyen Liderimiz Murat Özkaya’ya ve Asbaşkanımız Fatih Kulaksız’a, bütün çalışanlarımıza, futbolcu arkadaşlarımıza ve hoş günler geçirdiğimize inandığım taraftarlarımıza teşekkür ederim” sözlerini kullandı.

Eflatun-sarılılar ligde oynadığı 24 maçta 11 galibiyet, 9 birliktelik ve 4 yenilgiyle 6. sırada bulunuyor.