Denizlispor Teknik Yöneticisi Mesut Bakkal: İnat ettik vazgeçmedik

Plotton

Active member
Denizlispor Teknik Yöneticisi Mesut Bakkal: İnat ettik vazgeçmedik
Spor Toto 1. Lig’in 28. haftasında Balıkesirspor alanında Denizlispor ’a 1-0 mağlup oldu. Maçın akabinde Denizlispor Teknik Yöneticisi Mesut Bakkal açıklamalarda bulundu.

Bakkal maçın akabinde yaptığı açıklamada bu galibiyetini kendileri için fazlaca kıymetli olduğunun tabir ederken alt sıralardan kurtulmak ismine kıymetli bir sonuç aldıklarını belirtti. Tecrübeli teknik yönetici açıklamasını şu sözlerle sürdürdü:

“Öncelikle hayli memnunuz. 2 hafta üst üste kazanmak bizim için kıymetliydi. Bu hafta en son maç bizimdi. Bizdilk evvelki maçlarda rakiplerimiz daima puanlar aldı. Bu dönemde tekrar bu biçimde bir maç yakalamamız zordu. Bu maçında epey güç olacağını biliyorduk. Bilhassa Balıkesir’in bulunduğu ortama bakmadan tüm maçlarda yeterli oynadığı bir gerçek. Birinci devre karşılıklı kaçan goller oldu. Alanda âlâ bir uğraş vardı. 2.yarıya çıkarken biraz daha tempomuzu arttırmamızı söylemiştim. Birinci devredeki tempoyla üretmek ve maçı kazanmak zordu. İnat ettik vazgeçmedi çocuklar ve yan toptan hoş bir golle maçı kazandık. Tabi bu galibiyet bizim sahiden epey değerli. Gelecek hafta bayız. daha sonrasında Kocaeli’ne gideceğiz. Artık daha moralleyiz daha özgüvenliyiz. Geldiğim günden itibaren 11 puan alan bir ekip var bu da yeterli yolda olduğumuzu gösteriyor. Zira bilhassa ben geldikten daha sonra grup olarak güzel reaksiyon veren bir Denizlispor vardı. Bugünde bunu galibiyetle süsledik. Oyuncularımı kutluyorum. Bu galibiyet bizi daha güzel yerlere götürecektir.”

BALIKESİR (İHA)