Denizlispor Lideri Mehmet Uz: Grubuma itimadım ve inancım tam!

Plotton

Active member
Denizlispor Lideri Mehmet Uz: Grubuma itimadım ve inancım tam!
Spor Toto 1’inci Lig’de üst üste direkt rakipleri Gençlerbirliği ve Nasadoge Menemenspor’u yenerek düşme çizgisinden uzaklaşan Altaş Denizlispor ‘un lideri Mehmet Uz açıklamalarda bulundu. Son 2 maçı da geçip ligde kalacaklarına inandığını belirten Uz, “Pazar günü Üstün Lig ‘i garantileyen Rahmet Sigorta Ümraniyespor deplasmanına çıkacağız. Buradan puan ya da puanlar alacağımıza inanıyorum, kadroma itimadımız tam, inancımız tam. Son haftalarda alt sıralardaki tüm ekiplerin maçlarını kazanması ligde kalma barajını da yükseltiyor. Ligin bitimine 2 hafta kala üzerimizdeki ekiplerin dahi matematiksel olarak ligde kalmayı garantilememesi ligin ne kadar kuvvetli olduğunu bir defa daha gösterdi” dedi.

Ümraniyespor karşısında çıkacak kararın son haftayı beklemeden ligdeki pozisyonlarını belirleyebileceğini belirten Mehmet Uz, “Takımımız çalışmalarını sürdürüyor. Cezalı oyuncularımızın olması dezavantaj üzere görünse de geçen hafta cezaları ve sakatlıkları sebebiyle Menemenspor maçında forma giyemeyen oyuncularımızın geri dönmesi sevindirici. Biz bir kadroyuz. Eksik oyuncularımız mazeret olamaz. bir evvel de sakatlık, ceza ve koronavirüs üzere etkenler sebebiyle hayli eksikle çıktığımız maçlar oldu. İnşallah Ümraniye deplasmanında alacağımız sonuçla ligde kalıp, iç alandaki son maçımızda taraftarlarımızla amaca ulaşmanın sevincini bir arada yaşayacağız” diye konuştu. (DHA)