Akşam yemeği için ihtiyacınız olan pirinç kasesi

Leila

Global Mod
Global Mod
Eğer et yerseniz ya da daha önce et yediyseniz, bilimin arkasında yatan nedenleri açıklamaya çalıştığı son derece cazip bir yiyecek olan pastırma hakkında muhtemelen bir tartışmaya girmeme gerek yok. Pastırma yemek pişirmeyi dönüştürür ve çörek, tava veya tabağı paylaşan diğer malzemeleri geliştirir. Tabii ki, lezzetli olması için pastırmaya ihtiyaç duymayan yumurtalar da buna dahildir, ancak New York tarzı bir kahvaltı sandviçinde veya bir kase spagetti carbonarada daha da lezzetlidirler.

Eric Kim, bu kombinasyonu, diğerlerinin yanı sıra katsudon ve oyakodon içeren Japon pirinç kaseleri olan donburi dünyasına geleneksel olmayan ama son derece lezzetli bir katkı olan Bacon Egg Don için basit tarifine getiriyor.

Haftanın diğer dört yemeğiyle birlikte bu tarif için aşağı kaydırın. Ne pişiriyorsun? Ne pişirmek istersin? Dearemily@Haber adresinden bana bildirin. Gelecekteki bir bültende yer alabilirsiniz (aşağıdaki okuyucularımızdan biri olan Richard gibi)!

1. Pastırma ve Yumurta Don

Eric'in yeni yumurta tarifi, benim mutfağımda her zaman bulunan ve olmasa bile sizin mutfağınızda olması gereken Japon pirinç şarabı mirin ile bir çorba kaşığı ile daha da lezzetli hale geliyor.

Bu tarife göz atın.

3. Kişniş limonlu somon ve pirinç

Yossy Arefi'nin sonuncusu tek kapta harika bir yemek, az malzemeli ve neredeyse hiç temizlik gerektirmeyen hafif ve taze bir yemek. Bu akşam yemeği için ihtiyacınız olan havadar, limon sıkılmış tarif bu.

Bu tarife göz atın.

4. Orzo ve hardal yeşillikleri ile nohut güveç

Melissa Clark'ın bu Haberler yemek pişirme klasiği, bir kutu nohutu akşam yemeğine dönüştürmenin bildiğim en iyi yollarından biri. Hardal yeşillikleri yerine bebek lahana kullanmayı seviyorum.

5. Kremalı zerdeçallı makarna

Richard adında bir okuyucu bana Sue Li'nin bu mükemmel tarifini desteklemek için yazdı ve ben de sözlerini kelimesi kelimesine tekrarlıyorum: “Bunu, suyun kaynaması ve eriştelerin pişmesi gereken sürede yapabilirsiniz. Aslında hâlâ vaktin var. Dokuz malzeme çok gibi görünebilir, ancak tek gerçek iş arpacık soğanı ve iki diş sarımsağı dilimleyip Parmesan'ı rendelemektir. Makarnayı tencereden alıp sosa ekliyoruz. Süzgeç gerekmez. Tuzlu su harika bir şekilde karışıyor. Dört torun dahil ailedeki herkes onu seviyor. Ailedeki herkesin sevdiği diğer tek yiyecek ise dondurmadır.”

Bu tarife göz atın.

Okuduğunuz ve pişirdiğiniz için teşekkürler. Haberler Cooking'de yaptığımız işi beğeniyorsanız mutluyuz abone olmak! (Veya abonelik hediye etmek!) Bizi takip etmeye devam edebilirsiniz instagram, Facebook Ve Pinterest'teveya Beni instagramda takip edin. ben Dearemily@Haberve önceki bültenler arşivlenir Burada. Meslektaşlarımla şu adresten iletişime geçin: pişirmebakımı@Haber Hesabınızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa.

Haftalık planınızdaki tüm tarifleri görüntüleyin.