Ümraniyespor Teknik Yöneticisi Recep Uçar: Muhteşem Lig’e çıkmak istiyoruz

Plotton

Active member
Ümraniyespor Teknik Yöneticisi Recep Uçar: Muhteşem Lig’e çıkmak istiyoruz
Spor Toto 1. Lig’in 27. hafta çabasında Samsunspor’u 3-1 mağlup eden Ümraniyespor’da Teknik Yönetici Recep Uçar, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Maçtan evvel de bu müsabakanın güç geçeceğini bildiklerini söyleyen Uçar, “Bu maçın güç olacağını söylemiştim. Ve o denli de oldu. Genel olarak birinci 30 dakikada istikrarlı bir oyun oldu. Çok üretemedik ve rakip daha üretkendi. Kırmızı karttan daha sonra oyunun denetimini alıp devreye önde girmek avantajdı. İkinci yarıda topa sahip olarak oynamak istedik. Samsunspor ikinci yarıda maç kaybetmeyen, ön tarafta tesirli oyuncularının fazla olduğu bir kadro. 70’de buldukları golle oyun 2-1’e geldi ve 80’de attığımız golle biraz rahatladık. Bugün ortaya koyduğu çaba ve disiplinden dolayı oyuncularımı tebrik ediyorum. Geçen haftayı telafi etmek ismine değerliydi. Önümüzde 10 maçlık bir seri var ve ligin 3’te 1’inden daha az kalan bir müddetden bahsediyoruz. Bundan daha sonraki süreçte âlâ sonuçlar alarak hedeflediğimiz birinci 2’yi yakalayarak Üstün Lig ’e çıkmak istiyoruz. Samsunspor’un âlâ bir teknik grubu ve takımı var. Kendilerine de bundan daha sonraki maçlarda muvaffakiyetler diliyorum” tabirlerini kullandı.

İHA