Sakaryaspor’da coşkulu kutlama!

Plotton

Active member
Sakaryaspor’da coşkulu kutlama!
yıllar süren 1. Lig hasretini Serik Belediyespor deplasmanında sonlandıran Sakaryaspor şampiyonluğu garantiledi. Sakarya’ya şampiyonlukla dönen yeşil-siyahlı kadro, adeta bayram havasında karşılandı. Rüstemler Tesisi’nde saatlerce bekleyen taraftar saatler süren seyahat daha sonrasında grubuyla buluştu.

Bayrak, meşale ve tezahüratlarla karşılanan ekibin oyuncuları ise taraftarın coşkusuna ortak oldu. Şampiyonluk daha sonrası tesiste yapılan birinci basın açıklamasında Sakaryaspor Kulüp Lideri Cumhur Genç, şampiyonluğu tüm Sakarya halkına ve grupta emeği geçen işçilere armağan ettiğini söylemiş oldu.

“Bu muvaffakiyet Sakaryaspor’a gönül verenlerin başarısıdır”

Şampiyonluk daha sonrası açıklama yapan Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Ulu, “Hizmet, dayanak veren ve yanımızda olan Sakaryaspor’a gönül veren herkese teşekkür ediyorum. Bu emekte natürel perde gerisi ve önü var. Bu akşam 7’den 70’e bütün Sakarya ayağa kalktı, Sakarya tebessüm etti ve bunları yapanları tebrik ediyorum inanmak gerekiyordu, omuz omuza vermek gerekiyordu, sevgi gerekiyordu verildi. Bugün senelerdan beri hasretini çektiğimiz, hasret duyduğumuz her şey bugün gerçekleşti. Bu muvaffakiyet kimsenin değil bu muvaffakiyet Sakaryaspor’a gönül verenlerin başarısıdır” dedi.

“Dosta, düşmana selam olsun bu şampiyonluk güzel olsun”

Şampiyonluk daha sonrası Rüstemler Tesisi’nde açıklama yapan Sakaryaspor Kulüp Lideri Cumhur Genç, “Tüm emeği olan herkese teşekkür ediyorum, bu şampiyonlukta her insanın emeği var ve güzel olsun. Dışarıda gördük yaklaşık 150 binden çok insan vardı. Sakarya bu biçimde bir tarih günü yaşamamıştır. Demek ki bu kent daha hoş günler ve ligleri hak ediyor. Biz bir daha Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Ulu ile gayretimizi vereceğiz. İnşallah bir daha mahcup olmadan hakkettiğimiz olan üstün ligde Sakarya ve Sakaryaspor’u en hoş biçimde temsil edeceğimize inanıyorum. Bu şampiyonluk tüm şehrindir ve Sakaryaspor bu kentin en büyük markasıdır. Bu marka bizi ve kentimizi epeyce hoş yerlere getirecektir. Dosta, düşmana selam olsun bu şampiyonluk iyi olsun” diye konuştu.

İşte o anlardan kareler…

Bayrak, meşale ve tezahüratlarla karşılanan grubun oyuncuları ise taraftarın coşkusuna ortak oldu. Şampiyonluk daha sonrası tesiste yapılan birinci basın açıklamasında Sakaryaspor Kulüp Lideri Cumhur Genç, şampiyonluğu tüm Sakarya halkına ve ekipte emeği geçen çalışanlara armağan ettiğini söylemiş oldu.

“Bu muvaffakiyet Sakaryaspor’a gönül verenlerin başarısıdır”

Şampiyonluk daha sonrası açıklama yapan Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Aziz, “Hizmet, dayanak veren ve yanımızda olan Sakaryaspor’a gönül veren herkese teşekkür ediyorum. Bu emekte alışılmış perde gerisi ve önü var. Bu akşam 7’den 70’e bütün Sakarya ayağa kalktı, Sakarya tebessüm etti ve bunları yapanları tebrik ediyorum inanmak gerekiyordu, omuz omuza vermek gerekiyordu, sevgi gerekiyordu verildi. Bugün senelerdan beri hasretini çektiğimiz, hasret duyduğumuz her şey bugün gerçekleşti. Bu muvaffakiyet kimsenin değil bu muvaffakiyet Sakaryaspor’a gönül verenlerin başarısıdır” dedi.

“Dosta, düşmana selam olsun bu şampiyonluk güzel olsun”

Şampiyonluk daha sonrası Rüstemler Tesisi’nde açıklama yapan Sakaryaspor Kulüp Lideri Cumhur Genç, “Tüm emeği olan herkese teşekkür ediyorum, bu şampiyonlukta her insanın emeği var ve iyi olsun. Dışarıda gördük yaklaşık 150 binden çok insan vardı. Sakarya bu biçimde bir tarih günü yaşamamıştır. Demek ki bu kent daha hoş günler ve ligleri hak ediyor. Biz bir daha Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Şanlı ile uğraşımızı vereceğiz. İnşallah bir daha mahcup olmadan hakkettiğimiz olan harika ligde Sakarya ve Sakaryaspor’u en hoş biçimde temsil edeceğimize inanıyorum. Bu şampiyonluk tüm şehrindir ve Sakaryaspor bu kentin en büyük markasıdır. Bu marka bizi ve kentimizi epey hoş yerlere getirecektir. Dosta, düşmana selam olsun bu şampiyonluk iyi olsun” diye konuştu.

İşte o anlardan kareler…