Sait Karafırtınalar: Son dakikada gelen gol hepimizi üzdü

Plotton

Active member
Sait Karafırtınalar: Son dakikada gelen gol hepimizi üzdü
Spor Toto 1. Lig’in 17. haftasında Boluspor, Beyçimento Bandırmaspor’u konuk etti. Uğraş 2-2’lik birliktelik ile sonuçlandı. Boluspor Teknik Yöneticisi Sait Karafırtınalar, karşılaşmanın akabinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

“Son dakikada gelen gol hepimizi üzdü”

Geçen hafta alınan yenilgisi telafi etmek için bu maça çıktıklarını belirten Karafırtınalar, “Hem kızgınız, hem üzgünüz. Yetersiz kamera sayısı ile VAR sistemi kuruluyor. Birinci gol penaltı mı, değil mi? Belirli değil. Rakip kadro bir tane sarı kart görmeden maç bitti. Son konumda yüzde yüz top rakipten dışarı çıktı. Goldilk evvel yüzde yüz net bir faul var. Sonucunda bugün iki puanımız çalındı diyebilirim. Maçın önüne geçsin istemiyorum ancak uygun oynadığımızı düşünüyorum. Rakibe fazlaca fazla durum verdiğimizi düşünmüyorum. Emeğimiz gitti ona üzülüyoruz. Geçen haftayı telafi etmek için bu maça çıktık. Bana nazaran oyuncularım telafi ettiler. Son dakikada gelen gol hepimizi üzdü” dedi.

“Var mı? Yok mu?”

Türkiye’de futbolun hala daha taş evresinde olduğunu tabir eden Karafırtınalar son olarak, “Dünya Kupası’nı izlediğimiz vakit ah teknoloji var, şu var, bu var. Türkiye bir şeylerle övünüyor fakat bence övünmesinler. Biz hala taş bölümündeyiz. Kusura bakmasınlar. Dediğim üzere bir tane muhabir gelmedi, 2 tane kamera ile VAR sistemi diye bir şey olmaz. Var mı? Yok mu? diye alay ederler adamlar burada. Sonucunda bizim canımız yandı, öteki ekiplerin yanmasın” sözlerine yer verdi. (İHA)