Mesut Bakkal: “bu biçimde bir maçı 2-2’ye getirmek galibiyet kadar güzel”

Plotton

Active member
Mesut Bakkal: “bu biçimde bir maçı 2-2’ye getirmek galibiyet kadar güzel”
Denizlispor meskeninde Eyüpspor ile 2-2 birliktee kaldı. Maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında Denizlispor Teknik Yönetici Mesut Bakkal basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kadroyla çalışmaya başlayalı bir hafta olduğunu vurgulayan Bakkal, “Sakatımız da var, eksiğimiz de var. Aslında 2 devreli bir maç oldu. Baktığınız vakit birinci devre baskı yiyen ve kalesinde 2 gol goren kadro, bir devren daha sonra öteki grup. Aslında benim istediğim ikinci devre doğal ki oyuncu değişikliklerinden daha sonra futbolcuların gösterdiği reaksiyon, bu ekip var olmanın bir şeylerini gösterdi. 2 tane epeyce hoş gol oldu. Aslında oyunun başından itibaren yapmamız gereken buydu. Ligdeki pozisyon, uzun vakittir maç kazanamama ve kuvvetli bir rakiple oynama birinci devre bu biçimde bir sonuç geçmişti” diye konuştu.

“bu biçimde bir maçı 2-2’ye getirmek galibiyet kadar güzel”

Konuşmasının devamında oyuncuları tebrik eden Bakkal, “Ben evvela oyuncularımı kutluyorum. 2-0’dan bu biçimde bir maçı 2-2’ye getirmek bence en azından galibiyet kadar hoş. bu vakitte aldığımız her puan bizim için epeyce bedelli, içerideki oyuncu kümesi inanmışlığı bu işi yapacaklarını bu maçta gösterdiler. Önümüzde 14 maç var, bunların hepsine de talibiz. Yeterli gidiyoruz, güzel başladık yani oyun olarak reaksiyon olarak da eksiklerimizi çalışıp önümüzdeki haftalarda daha âlâ sonuçlar alacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

İHA