Levent Eriş: Ben çocuklarıma güveniyorum

Plotton

Active member
Levent Eriş: Ben çocuklarıma güveniyorum
Spor Toto 1. Lig’in 16. haftasında Manisa Futbol Kulübü, meskeninde konuk ettiği Ankara Keçiörengücü ile golsüz birliktee kaldı. Karşılaşmanın akabinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Manisa Futbol Kulübü Teknik Yöneticisi Levent Eriş, şu tabirleri kullandı:

“Ligin güzel kadrolardan biriyle oynadık. Deplasmandaki galibiyet ve puanlarına bakınca daha fazla puan aldıklarını söyleyebiliriz. Bu manada uygun bir uğraş olacağını bekliyorduk. Birinci devrede maalesef biz istediğimiz üzere başlayamadık ve rakibi kendi alanına hapsedemedik. Bunun da sorunlarını çektik. İkinci devrede ekibimiz epey düzgün bir gayret ortaya koydu. Maçın genelinde konum zenginliği açısından iki ekibin da net konumu yoktu desek epeyce da yanlış söylemiş olmayız. Gayret manasında her iki kadrosu da tebrik ediyorum. Futbol bu biçimde bir oyun. Gençlerimizi de alanda oynatarak onların kazanımını sağlamak bizim için sevindiriciydi. Biz yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Ben çocuklarıma güveniyorum ve uygun yolda olduğumuzu düşünüyorum. Bugünkü birlikteliği kayıp olarak düşünmüyorum. Çocuklarımızın daha düzgün işler yapabileceğini biliyorum. Bu maçı kazanıp kadro kaptanımız Nizamettin’e armağan vermek istiyorduk. Bizim için hayli bedelli olan bu kardeşimizin dönemi kapatması epeyce üzücüydü. Bunu gerçekleştiremediğimiz için üzüldük. İnanıyorum ki kalan son 3 maçta istediğimiz puanları alıp, istediğimiz bir yerde devreyi sonlandırmak istiyoruz” (İHA)