Kocaelispor, 7 yeni transferini görkemli bir merasimle tanıttı

Plotton

Active member
Kocaelispor, 7 yeni transferini görkemli bir merasimle tanıttı
Orta transfer periyodunu hareketli geçiren Kocaelispor, takımına kattığı 7 yeni oyuncu ve yeni teknik yöneticisi Mehmet Altıparmak için imza merasimi düzenledi. Merasim, yeşil-siyahlıların idmanlarını yaptığı Körfez Brunga Tesisleri’nde taraftara açık bir biçimde düzenlendi. Ağır bir ilginin olduğu imza merasiminde futbolcular Kolovos, Akanbi, Mazlum Demir, Mehmet Yılmaz, Keremcan Akyüz, Berkay Dabanlı, Samed Ali Kaya ve teknik yönetici Mehmet Altıparmak tek tek anons edilerek çağrıldılar. Lider Engin Koyun’un da katılmasıyla toplu bir biçimde imzalar atıldı. Merasimde Lider Engin Koyun ve Teknik Yönetici Mehmet Altıparmak yaptıkları konuşmalarda tüm kenti birlik ve birlikteliğe davet etti.

“Yeni bir müzik yazacağız”

Yeni bir sayfa açıldığını vurgulayan Lider Engin Koyun, “Uzun yıllar daha sonra Kocaeli’mizde hoş ve memnun bir anı yaşamanın memnunluğu ortasındayız. Rabbime binlerce kere şükrediyorum. Bugünlere gelmemizde emeği geçen hocam ve grubuna de teşekkürlerimi ediyorum. Emeği geçen idare şurası arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugün yeni bir öyküyü yazma günü. Kocaelisporumuz için epeyce kıymetli bir gün. Mehmet Altıparmak Hocamız ve takımını bir ortaya getirmenin memnunluğunu yaşıyoruz. Bugün burada bir daha bir müzik yazma günü. İnşallah o müzik bizlere ve Mehmet Altıparmak Hocama nasip olacak” dedi.

“Pazartesi günü taraftar rekorunun kırılmasını diliyorum”

Grup ruhunun ve birlik birlikteliğin kendileri için epey kıymetli olduğunu ve epey muhtaçlık duyduklarının altını çizen Lider Koyun, taraftarlara da davette bulundu. Koyun, “Ara transferde epey değerli transferler yaptık geçen sene. Bize talih vermeyenler vardı lakin grup ruhuyla bir arada şampiyon olduk. Finalde ezeli ve ebedi rakibimizi 4-0 yenerek şampiyon olduk. Tahminen de 100 yıl bu kente nasip olmayacak bir memnunluğu yaşadık. İnşallah bu yıl da başaracağız. 11 yıl daha sonra şu an bu ligdeyiz. Bugün gelinen nokta hayli güç. Yeni bir öykü yazmak için bir ortaya geldik. Ben inanıyorum ve bilhassa sizlerin de inanmasını istek ediyorum. Kâfi ki birlik ve bütünlüğümüzü asla zedelemeyelim. Bilhassa sizden şunu rica ediyorum, maçın başından sonuna kadar hocamıza ve futbolcularımıza sonuna kadar takviye olmanızı istiyorum. Bunun muvaffakiyetin birinci ayağını olduğunu düşünüyorum. Bunun daha sonrasında muvaffakiyetin gerisinden geleceğine inanıyorum. Biz bu öyküyü yeniden bu kentte yaşayacağız ve bir daha yazacağız. Yolumuz aydınlık olsun diyorum hepinizi hürmetle selamlıyorum. Pazartesi günü taraftar rekorunun kırılmasını diliyorum” biçiminde konuştu.

“Buranın yabancısı değilim”

Kocaeli’de birlik ve birliktelik içerisinde gayeye yürüyeceklerini söyleyen Mehmet Altıparmak, “Antrenörlüğe Kocaeli’de başladım. Ben buranın yabancısı değilim, kendi konutuma geldim. Kocaelispor’un büyüklüğünü en düzgün bilenlerdenim. Hak ettiğimiz yere inşallah daima birlikte geleceğiz. Burada en kıymetli şey birlik ve birliktelik. Daha evvel fazlaca yaptık inşallah burada da birlikte yapacağız ve amaçlarımıza ulaşacağız. Her zamankinden çok takviyeye gereksinimimiz var. Pazartesi günü de bunun başlangıcı olsun. Lütfen herkes pazartesi orada olsun ve bizi desteklesin” sözlerini kullandı.

İHA