Giray Bulak: “Sanırım âlâ bir maç oldu”

Plotton

Active member
Giray Bulak: “Sanırım âlâ bir maç oldu”
Denizlispor , konuk ettiği Bodrumspor ile 0-0 birliktee kaldı. Maçın akabinde A. Denizlispor Teknik Yönetici Giray Bulak basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Hakemin yeterli bir maç yönettiğini belirten Bulak, eksikliklerini tamamlamaya çalıştıklarını söylemiş oldu. Bulak, “Sanırım uygun bir maç oldu. Hakem arkadaşlar güzel yönetti, Bodrumspor âlâ gayret etti. Biz de geçen hafta mağlup dönmüştük, moralimiz bozuktu lakin düzgün bir takımımız olduğunu biliyoruz. Lakin derin bir takıma sahip olmadığımızı da biliyoruz. Eksikliklerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Sanırım bu hafta oyuncularımızın bir kısmını kullanabileceğiz. Bugün epeyce fazla değişiklik yapamadık, rakip bu avantajı kullanırken biz kullanamadık” diye konuştu.

“Oyuncularımı tebrik ediyorum”

Maçta kıymetli durumlardan yararlanamadıklarını söz eden Bulak, “Gidip gelen bir maç oldu. Âlâ durumlar bulduk. Ceddin kazanabileceği bir maçtı. Kaçırdığımız iki net konumda Çeçenoğlu’nun Berkant’ı görmemesi, Bekir’in de Ömer tercihini kullanımı maalesef skora tesir edecekken birliktee bitirdik. Oyuncularım yürekten oynadı. Paslarımızı bir kesim daha geliştirmemiz lazım. Kenar ve geçiş oyununu düzgün oynadık. İki taraf da coşkuluydu. İzleyenlerin keyif aldığı bir maç oldu ve futbolun bu manada hoş bir gecesi yaşandı diye düşünüyorum. Oyuncularımı kazanma gayeli istekli oynadıkları için tebrik ediyorum” açıklamasında bulundu.

İHA