Giray Bulak: Galibiyetin herkese vereceği moral yüksek

Plotton

Active member
Giray Bulak: Galibiyetin herkese vereceği moral yüksek
Denizlispor Teknik Yöneticisi Giray Bulak, 2-1 yendikleri Altay maçının akabinde açıklamalarda bulundu. Galibiyetin epeyce değerli olduğunu belirten Bulak, şu tabirleri kullandı:

‘Belki de en alttan kurtulacağımız bir hafta oldu’

“Öncelikle hayli pahalı bir galibiyet aldığımızı söylemek istiyorum. Oyuncularımı kutluyorum, anlarından öpüyorum. Oyunu bırakmadılar ve güzel oynadılar. İkinci yarının 30. saniyesinde gelen gol bir modül bizi demoralize etti. Kenar oyunu oynamak istemiştik, rakibin uygun oyuncuları vardı. Kenar oyunun bize katkı sağlayacağını düşünerek hafta içi buna çalıştık. Geçen hafta Samsun’daki yenilgi ağır oldu. Kendimizi izole ettik, kimselerle temasa geçmedim, telefonlara karşılık vermedim. Altay grubu yeterli kurulan oyunculara sahip. Rakibe karşı orta alanda stoperleri ilerleterek baskı kurmaya çalıştık. Tahminen de en alttan kurtulacağımız bir hafta oldu. Bunun bize vereceği moral yüksek.”

‘Taraftarlar hayli istedi ve bize katkı sağladı’

“Biz şirketleşme ismine atılım yaptık, iki tane kongre oldu. Bu şirketleşmenin üçüncü etabı var. Bunun bize fazlaca katkısını olacağını düşünüyorum. İnşallah Allah bize eski günleri gösterir. Altay’ı, oyuncularımı tebrik ediyorum, avantajları epey uygun oynattığı için hakeme teşekkür ediyorum. Oğuz’un Bodrum maçının öncesinde sakatlığı geçmişti. Bu hafta Adana maçında takıma alacağız. Mayi’ye teşekkür ediyorum. Taraftarlar hayli istedi ve bize katkı sağladı. pek epey oyuncumuz sakat oynuyor. İdmanlarda tam ekip hazırlanamıyoruz, ergenlerde bu biçimdelikle kendisini geliştiriyor” (İHA)