Denizlispor Teknik Yöneticisi Mesut Bakkal: Elde ettiğimiz avantajı düzgün kullanacağız

Plotton

Active member
Denizlispor Teknik Yöneticisi Mesut Bakkal: Elde ettiğimiz avantajı düzgün kullanacağız
Mesut Bakkal, ligde kalmayı son haftaya bırakmadan garantilemek istediklerini belirterek, “Çıkış gösteren bir grubumuz var. Matematiksel olarak her şey bitmeden ligin ne olacağı muhakkak olmaz. İnşallah bu hafta önümüzdeki Ümraniyespor maçıyla işi bitiririz ve ligde kalma patentini matematiksel olarak alırız. Futbolcular, kulüp, kent ve benim açımdan sıkıntı bir müddetçten geçtik lakin daha bitmedi. Elde ettiğimiz avantajı güzel kullanacağız” dedi.

“SAHİP ÇIKILMAYA MUHTAÇLIĞIMIZ VAR”

“Bu bir müddetç. Çabucak bir yenilgide çabucak bir galibiyette her şeyin bittiği yahut hallettiğini düşünmek epeyce yanlış” diyen deneyimli teknik adam, “bu biçimde da söylemiş oldum. Artık inşallah bu önümüzdeki 2 haftayla bir arada kurtaracağız. Daima birlikte tıpkı zamandanizli olarak hem grup olarak birebir vakitte ben ve idare olarak inşallah bu işi bitireceğiz. Yani ligde kalacağız. Lakin bundan daha sonraki yılın kıymetli olduğunu söylemek zorundayım. Sahip çıkılmaya muhtaçlığımız var. Bu grubun daha düzgün yerlere gelmesi için daha farklı şeylerin olması gerekiyor. İnşallah bu çıkarımızı önümüzdeki sene artırarak devam ederiz. İnşallah 2 maçla da alacağımız puanla ligde kalmayı garantileriz” diye konuştu.

Ramazan ÇETİN / DENİZLİ, (DHA)