Denizlispor kaçan puanlara üzülüyor

Plotton

Active member
Denizlispor kaçan puanlara üzülüyor
Spor Toto 1. Lig takımlarından Denizlispor ’da Ümraniyespor maçının hazırlıkları devam ediyor. Ligde kalma ismine değerli bir maça çıkacak olan Horoz’un başarılı oyuncularından Bekir Can Böke ve Muhammed Gönülaçar idman öncesi açıklamalarda bulundu.

Oynadıkları son 13 maçta sergiledikleri performansı dönem başında yakalayamadıklarına dikkat çeken Muhammed Gönülaçar, “Bizim için inanılmaz sıkıntı, söylemesi nitekim sıkıntı maçlar, final maçları farklı bir motivasyon farklı bir atmosfer gerilim dolu maçlar fakat inanılmaz bir biçimde üstesinden geldik. Deneyimli bir grup olduğumuz için bu biçimde vakit içinderda esasen deneyimin ön plana çıktığı deneyimli oyuncuların sorumluluk alarak üstesinden geldiğini düşünüyorum. Dönem 13 maç evvel başlasa biz şu anda önderdik diyebilirim. Hocamızın gelişiyle birlikte farklı bir hava, farklı bir atmosfer bize bir güç verdi. Bunu göz gerisi edemem. Biz de bunun yararını maçlarda dönem içerisinde yüksek tempolarda epeyce büyük eşikleri atladık ve bu duruma geldik. Bundan daha sonra da bırakmayacağımızı ve bunu en güzel yerde bitireceğimizi düşünüyorum” dedi.

“Gerekeni yapıp ligde kalacağız”

Ligde kalmak istediklerini söyleyen Bekir Can Böke ise, “Ligin sonuna geldik, bizim için fazlaca güç. Sıkıntı periyotlardan geçtik lakin bu güç devirlerin üstesinden gelmesini de bildik. Çalıştık, daha birlik olduk, birbirimize yardım ettik. Şu an son 2 maç, kuşkumuz yok gerekeni yapıp ligde kalacağız. Sabırsızlıkla maçları bekliyoruz” diye konuştu.

İHA