Carbonara kompleksi ile ipeksi omlet

Leila

Global Mod
Global Mod
Günaydın Kutlayan herkesin Anneler Günü kutlu olsun.

Annem kesinlikle yapmadı. Buna bir Hallmark tatili diyerek, onu tutku ve belagatle nefret ettiği bir yemek olan brunch’a davet etmeye yönelik tüm girişimlere direndi. Bir keresinde ona bir mimoza ikram etmeye çalıştım. Bana ters ters bir bakış attı ve ona dokunmadı.

Çocuklarımın annesi, sizin anneniz veya bugün başka bir anne için: Tereyağlı ve reçelli kurabiyeler, akçaağaç şuruplu amandinli bol domuz pastırmalı Fransız tostu, belki bu pancetta, biber ve pecorinolu ipeksi çırpılmış yumurtalar (üstte).

Bu Melissa Clark Bacon ve Egg Pizza’ya ne dersiniz? Melissa’nın talimatları, pizzayı birkaç dakika pişirmeyi, ardından ricotta’da birkaç yumurta kırmak için büyük bir kaşığın arkasını kullanmayı gerektiriyor. Bunun yerine, yumurta sarısını ve beyazını ayırıyorum, sonra fırında olduğu gibi pizzanın üzerine yumurta aklarını gezdirmek için bir sıkma şişesi kullanıyorum ve bittiğinde pastanın üzerine bir çiseleyen yumurta sarısı sürüyorum. Pizzanın sıcağı sarıları ısıtır – ve her lokmada yumurta akı ve sarısı vardır.

Doyurucu bir kahvaltı hazırladığınızdan emin olun, ardından akşam yemeğinde kerevizli salatanın tadını çıkarın. Bu çok güzel bir gün.

Haftanın geri kalanına gelince. …

Pazartesi

Kay Chun’un japchae adlı etsiz lezzetli Kore tavada kızartma tarifi en sevdiğim tariflerden biridir. Karışıma bir sürü bahar yeşilliği atarak tatlı patates eriştelerinin çiğnenebilirliğine karşı tatlılıklarının ve ekşiliklerinin parlamasına izin veriyor. İşten hemen sonra yapmayı ve akşam yemeğinden önce birkaç saat bekletmeyi seviyorum. Gelişiyor!

Çarşamba

Kay’ın mantar piccata’sı için mantarları kızartabilirsin ama ben bunu hafta içi asla yapmam. Sosu yaparken kızartmak için onları sıcak bir fırına atıyorum. Tereyağı, arpacık soğan, sarımsak, kapari, maydanoz? Bu kombinasyonla biraz kestirebilir ve güzel bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Perşembe

Zainab Shah’ın Kali Mirch Karahi veya Karabiberli Tavuk tarifi çok ateşli bir yoğunluğa sahip ve yapımı yaklaşık yarım saat sürüyor. Gizli içerik: malt sirkesi. Vay

Cuma

Ve sonra, haftanın sonunu, Emily Meggett’in Kim Severson’a öğrettiği yengeç keklerinden oluşan bir tabakla kutlayabilir ve onu eti küçük hindistan cevizinin biberli kuzeni olan küçük bir topuz parçasıyla tatlandırmaya teşvik edebilirsiniz. Evet, yengeçler pahalıdır. Hafta sonunun geri kalanını buna göre planlayın.

Haberler Cooking’te binlerce tarif daha sizi bekliyor. Onları okumak için bir aboneliğe ihtiyacınız var. Abonelikler tüm bu girişimi mümkün kılar. Henüz abone olmadıysanız, gerçekten bugün abone olmayı düşünürsünüz. Çok teşekkür ederim!

Teknolojimizle ilgili bir sorununuz mu var? Cookingcare@Haber adresinden bize yazın, birisi size geri dönecektir. Merhaba demek veya bir şey hakkında havlamak ister misiniz? Bana foodeditor@Haber adresinden yaz. Her mektuba cevap veremem. Ama elime geçenleri okuyorum.

Artık bu haber bültenlerini genellikle geniş kapsamlı kültürel önerilerle bitirdiğimi biliyorum. İyi okumanızı, harika müzikler dinlemenizi ve sanatın aşkınlığını deneyimlemenizi istiyorum. Ama bazen lezzet her şeyi gölgede bırakmak zorunda kalır. Long Island’daki Suffolk County’nin güney-merkezindeki Patchogue’daki North Ocean Bulvarı’ndaki Delfiore Domuz Eti Mağazası burada.

Evet, sosisler harika. Ama irmikteki İtalyan özel kahramanı? Bu birinci sınıf bir sandviç. Lastik üreticisinin her zaman dediği gibi: sapmaya değer. Yapabiliyorsan tadını çıkar, haftaya döneceğim.